Сделать стартовой
Логин
Пароль
Регистрация | Напомнить пароль


Портал киевских мам
Наш код
88_31_
придбати дитячі меблі - MEBEL-baby

Новости

20.08.2018

Під Києвом із розмахом відзначать День Незалежності України

 

24, 25 та 26 серпня Древній Київ у «Парку Київська Русь» запрошує всіх завітати на грандіозне святкування Дня Незалежності України з яскравою шоу-програмою, смачними стравами та захопливими майстер-класами. Дуже символічно відзначати це свято саме у Парку, поринувши в часи зародження державності на наших землях, часи величі й розквіту.
У «Парку Київська Русь» на основі знань сучасної науки відтворюється Київ V-XIІІ століть в його натуральних розмірах. Окрім шедеврів середньовічної архітектури відроджується й атмосфера величної епохи Київської Русі. У Древньому Києві можна побачити такі шедеври середньовічної архітектури: монументальний дерев'яний оборонний комплекс, Михайлівські ворота (висотою 21 метр), відтворений перший християнський храм, побудований Володимиром Великим після хрещення Русі – дерев’яну Василівську церкву Х століття, а також відтворені за археологічними розкопками садиби киян, князівські трибуни та середньовічну стайню, Терем Ярослава Мудрого і Ярославові ворота. Також для гостей працюватимуть експозиції та музеї.
З 24 по 26 вересня на гостей чекає не тільки життя середньовічного міста, а й безліч розваг і насичена розважальна програма. Розпочнеться дійство близько 14:00 урочистим виходом середньовічних персонажів, кінною лавою та виходом самого князя київського Володимира Великого. Гостей запросять взяти участь у хресній ході до Василівської церкви. На Дитинці Києва будуть відтворені в театралізованій формі події, пов’язані з вибором віри Володимиром Хрестителем та здійсниться повалення ідолів.
Відвідувачі побачать шоу за участю історичних персонажів Київської Русі, виступи пішого та кінно-трюкового театрів, давньослов’янські ігри та забави, конкурси, танцювальні флеш-моби та запальні хороводи. На головному ристалищі проходитиме театралізована Билина про Київське віче з небезпечними номером «розрив кіньми». Вразить гостей кінне шоу князівських прапорів та дійство «Східний ринок». Захоплюючим стане дійство «Княже полювання», під час якого кінні каскадери продемонструють верхову стрільбу з лука, володіння шаблею та списом на коні. А на «горіховому полі» амфітеатру відбудеться показ коней унікальних історичних порід. Лише у Древньому Києві можна буде побачити стрільбу з требушету вогняними ядрами.
Крім цього на відвідувачів чекають справжні середньовічні бої «1 на 1» і «5 на 5» в рамках Міжрегіонального турніру «Витязь Київського Дитинця» від Всеукраїнської федерації середньовічного бою, які проходитимуть 24 серпня.
В п’ятницю та суботу вечірня програма продовжиться на Лісовому озері, де можна буде побачити «Бій світлих та темних янголів» - польоти каскадерів на канатному спуску з піротехнічними ефектами. А також залишитись на дискотеку.
В п’ятницю, до Дня незалежності України, князь подарує гостям вогняне шоу з піротехнічними елементами.
В Князівстві «Київська Русь» можна відпочити й розважитись та водночас дізнатися більше про життя наших пращурів. Це не запилений музей, а справжнє середньовічне місто, де вирує життя. Тут можна прогулятися старовинними вуличками, завітати до садиб киян X-XIІ століть, покататися на породистих княжих конях верхи або в екіпажі, навчитися власноруч робити гончарні вироби, карбувати монети та влучно стріляти з лука. Також можна вдягнутися в костюми часів Київської Русі та влаштувати колоритну фотосесію. За Дитинцем Древнього Києва є прохолодне Лісове озеро, де можна відпочити, а на любителів екстриму чекає канатний спуск «Політайло». Для діток працюватиме мотузковий куб-лабіринт - «Мишоловка».
Відпочити та підкріпитися можна в Княжій корчмі та в альтанках на свіжому повітрі, скуштувавши страви, приготовані як за сучасними, так і за стародавніми рецептами.
Для тих, хто забажає продовжити свій відпочинок ще на день, є можливість залишитися на ніч в будинку готельного типу «4 кімнати» та в хостелі, попередньо забронювавши місця.
Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва - в 45 хвилинах їзди - в селі Копачів Обухівського району Київської області.
Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 150 грн., для пенсіонерів і студентів – 100 грн., для дітей шкільного віку - 50 грн., для дошкільнят - безкоштовно.
Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі», згідно з розкладом на сайті.
Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com


09.08.2018

Під Києвом пройде масштабний фестиваль Середньовіччя

 

11-12 серпня Древній Київ у «Парку Київська Русь» запрошує всіх на фестиваль «Билини Древнього Києва» здійснити незабутню подорож у часі в епоху Середньовіччя і провести вихідні по-справжньому цікаво і пізнавально. Протягом двох днів гостей Князівства очікує насичена театралізована програма, середньовічні баталії, захоплююча авторська постановка з елементами кінно-трюкового шоу «Русь і степ», а також безліч розваг, майстер-класів, смачні страви на вогнищі і слов'янські напої.

«Парк Київська Русь» представляє собою відтворення з максимальною науковою достовірністю Древнього Києва V-XIII століть в його натуральному розмірі. Тільки тут можна відчути атмосферу Київської Русі, просочену величчю перемог, грандіозністю середньовічних споруд і доброзичливістю жителів Древнього Києва.

11-12 серпня фестиваль «Билини Древнього Києва» традиційно розпочнеться урочистим відкриттям за участю історичних персонажів, парадом княжих прапорів і вражаючою кінною лавою.

Протягом двох днів на гостей чекають видовищні та безкомпромісні одиночні і групові середньовічні бої. Відважні воїни будуть боротися у важких обладунках, вага яких досягає 40 кг. Причому це не театр з постановочними ударами і награним падінням, а справжні битви, адреналін і захоплюючий вид спорту, який не зможе від себе відвести погляду, як у дорослих, так і зовсім маленьких гостей Древнього Києва. Співорганізатором турніру є Всеукраїнська федерація середньовічного бою.

 На головному ристалищі розгорнеться захоплююче театралізоване дійство «Русь і степ». Авторська постановка розповість глядачам таємну історію Темуджина - Чингізхана, юного хлопця, про якого ще не знав світ, але який незабаром стане відомим у всіх куточках земної кулі. Під час постановки можна буде побачити кінні перешикування, стародавні ігри кочівників верхи на конях, граціозний біг унікальної породи коня - арабського скакуна, танець східної красуні, скачки без сідла, бій монголів і князівської дружини, пісні і вірші, небезпечний номер «розрив кіньми». Тільки в Князівстві «Київська Русь» можна буде побачити видовищні постановки з володіння середньовічною зброєю на коні: луком, шаблею, списами. Вистава буде просочена волею до перемоги, динамікою і несамовитими сценами складного життя, швидкістю кінної погоні і незламним духом воїнів.

Протягом двох днів гості зможуть відчути себе не тільки глядачами, а й частиною життя середньовічного міста. Дорослих і дітей запросять взяти участь в іграх, танцювальних флеш-мобах, перетягуванні каната та хороводах. Також можна буде покататися на конях, постріляти з лука, політати на канатному спуску, викарбувати монету «на щастя», зробити виріб у гончара, перевтілитися в жителя Древнього Києва в княжій костюмерній, відвідати музеї на території і відпочити у Лісового озера. Дітки від 2 до 12 років зможуть розважитися в мотузковому кубі-лабіринті - «мишоловці». Смачно поїсти можна буде у Княжій корчмі або в альтанках, скуштувавши страви, приготовані на багатті. А унікальні напої та стародавні настоянки можна буде випити в Питній «25 рун».

Для тих, хто захоче продовжити свій відпочинок ще на день, є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Фестиваль «Билини Древнього Києва» подарує захоплюючу подорож крізь століття!

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 14:00.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва - всього в 45 хвилинах їзди - в с. Копачів Обухівського району Київської області.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 250 грн., для пенсіонерів і студентів - 100 грн., для школярів - 50 грн., дошкільнятам - безкоштовно.

Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» відповідно до розкладу на сайті.

Детальна інформація: www.parkkyivrus.com


02.08.2018

Під Києвом відсвяткують День води і покажуть кінні виступи

 

4 і 5 серпня Древній Київ в «Парку Київська Русь» запрошує провести вихідні далеко від шумного мегаполісу, з веселими розвагами та забавами в атмосфері Київської Русі, просоченої величчю історії, грандіозністю середньовічних споруд і доброзичливістю жителів Древнього Києва.

Відвідувачі зможуть на власні очі побачити, як жили наші предки. Адже в «Парку Київська Русь» відтворюється Київ V-XIII століть в масштабі 1:1 на основі наукових знань, а також відроджується атмосфера Київської Русі.

У перші вихідні серпня розважальна програма буде присвячена Дню води. А значить, зайшовши в ворота Древнього Києва в Князівстві «Київська Русь», гості зустрінуть на його вуличках не тільки князів, воєвод, бояр і богатирів, а й слов’янських міфологічних персонажів: русалок, водяників, лісовиків і самого повелителя водної стихії Нептуна.

Театралізовані постановки від акторів театру «Київська Русь» відкриють для глядачів дивовижний світ стародавніх слов’янських міфів. Відвідувачі побачать постановки про богиню любові та краси Ладу та її сина Леля, про зустріч князя Володимира з Нептуном, а також обряд, присвячений чудодійним властивостям Живої і Мертвої води.

Крім того богатирі Княжої дружини вразять майстерністю верхової їзди, продемонструють вправність кінноти, а також здивують своєю влучністю в стрільбі з лука верхи та в метанні копій.

У Князівстві «Київська Русь» можна не тільки спостерігати за дійством, а й долучитися до нього. Гості зможуть стати учасниками різноманітних конкурсів та забав. Це і обливання водою, і перетягування канату, і майстер-класи зі старовинних і сучасних танців, і запальні хороводи та флешмоби.

А ще гості Древнього Києва зможуть дізнатися більше про життя наших предків, відвідавши садиби киян Х- ХІІ століть, музеї історичного костюму і дерев’яного зодчества, оглянувши експозиції облогової техніки, кораблебудування і середньовічну катівню. Тільки в Князівстві «Київська Русь» можна завітати до відтвореної унікальної дерев’яної Василівської церкви Х-го століття і поставити в ній свічку за здоров'я рідних та близьких.

Як і завжди на гостей Древнього Києва чекає безпосереднє спілкування з породистими кіньми з Княжої стайні. Конячок можна не тільки погладити та сфотографуватися з ними, а й покататися на них верхи або в екіпажі.

У «Парку Київська Русь» кожен знайде заняття до душі. Можна буде приміряти історичні костюми часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію в них, постріляти з лука в середньовічному тирі або викарбувати монету «на щастя», зробити своїми руками сувенір на майстер-класі з гончарства. А любителів екстриму чекає політ на зіп-лайні «Політайло».

Святкування Дня води буде не повним без купання в прохолодній Лісовому озері з чистим піщаним пляжем, що знаходиться біля Дитинця Древнього Києва.

Відпочити та підкріпитися можна в Княжій корчмі та в альтанках на свіжому повітрі, скуштувавши страви, приготовані як за сучасними, так і за стародавніми рецептами. Також є можливість залишитися на ніч в будинку готельного типу «4 кімнати» та в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва - в 45 хвилинах їзди - в селі Копачів Обухівського району Київської області.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 150 грн., для пенсіонерів і студентів – 100 грн., для дітей шкільного віку - 50 грн., для дошкільнят - безкоштовно.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі», згідно з розкладом на сайті.

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com


19.07.2018

День Хрещення Русі масштабно відзначать під Києвом

Наймасштабніше і видовищне святкування Дня Хрещення Русі традиційно проходить під Києвом - в Древньому Києві в «Парку Київська Русь». І цей рік – не виняток, адже організатори підготували особливу програму з кінно-трюковими виступами, театралізацією історичних подій, древніми ремеслами та ярмарком майстрів і справжніми, непостановочними лицарськими боями. А проходити святкування буде в останні вихідні липня – 28 і 29 числа. Саме тут, Древньому Києві Х століття, що відтворюється в натуральних розмірах, в оточенні величної архітектури Київської Русі, можна зануритися в атмосферу великої епохи наших предків. Можна буде побачити монументальний дерев'яний оборонний комплекс, шедевр середньовічної архітектури – Михайлівські ворота (висотою 21 метр), перший храм, побудований Володимиром Великим після хрещення Русі – дерев’яну Василівську церкву Х століття, а також відтворені за археологічними розкопками садиби киян, князівські трибуни та середньовічну стайню , Терем Ярослава Мудрого і Ярославові ворота. Також для гостей працюватимуть експозиції та музеї. Гостей Древнього Києва чекає не тільки шикарна територія середньовічного міста, але й безліч розваг і насичена шоу-програма. З 14:00 на урочистому відкритті програми гості побачать костюмований парад історичних постатей, які зіграли ключову роль в історії Київської Русі. Відвідувачі побачать апостола Андрія, візантійського імператора, Кия, Щека, Хорива та їх сестру Либідь, княгиню Ольгу, просвітителів Кирила і Мефодія та багатьох інших. А на завершення параду урочисто виїде на бойовому коні сам «винуватець торжества» - князь Володимир Великий. Гості зможуть не тільки насолодитися відкриттям програми, але і зробити яскраві фотографії з персонажами для соц. мереж. У Князівстві також можна буде приєднатися до хресної ходи до Василівської церкви, де пройде молебень за Україну. А далі на ристалище в театралізованих постановках будуть відтворені події, пов'язані з прийняттям християнства Київською Руссю. Перед глядачами оживуть історичні сцени: подорож княгині Ольги в Константинополь, вибір князем Володимиром віри, його одруження на сестрі візантійського імператора Анні, повалення язичницьких ідолів. Гості Древнього Києва перенесуться через час і відстань - з Київської Русі до Візантії, з XXI століття в Х століття. На відвідувачів чекає легенда про Віщого Олега, билина про апостола Андрія Первозванного, билина про те, як князь Володимир дружину збирав. Тільки в Древньому Києві можна буде побачити унікальне масове театралізоване дійство - реконструкцію штурму міста і взяття Херсонеса. Дійство буде супроводжуватися стріляниною з требушету, смолоскиповими елементами, залученням гостей, стрільбою з лука вогняними стрілами та кінними виступами. Крім цього на відвідувачів чекають виступи кінно-трюкового театру, турнір кінних лучників, а також середньовічні бої «1 на 1» і «5 на 5» в рамках Міжрегіонального турніру «Витязь Київського Дитинця» від Всеукраїнської федерації середньовічного бою. Ввечері гостей Князівства очікує програма на Лісовому озері з реконструкцією хрещення киян у Почайні, а також «екшн» на канатному спуску з піротехнічними та вогняними елементами. У Князівстві «Київська Русь» відвідувачі можуть не тільки спостерігати за дійством, а й долучитися до святкування, взявши участь у веселих конкурсах, танцювальних флеш-мобах, хороводах і майстер-класах. Можна буде приміряти костюми часів Київської Русі і влаштувати яскраву фотосесію, постріляти з лука в середньовічному тирі, викарбувати монету «на щастя», битися в безпечних м'яких обладунках, відвідати музей середньовічної музики, експозиції облогової техніки, кораблебудування, середньовічну катівню, відпочити на пляжі біля мальовничого Лісового озера. Любителів активного відпочинку чекає захоплюючий канатний спуск «Політайло». Поласувати стравами та напоями, що приготовані як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна буде в Княжій корчмі, питній «25 рун» і в альтанках проста неба. Для тих, хто побажає продовжити свій відпочинок ще на день, є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця. Древній Київ відкривається о 10:00, програма з 14:00 до 1:00 в суботу і до 21:00 в неділю. Древній Київ розташований недалеко від Києва сучасного - в 45 хвилинах їзди - в селі Копачів Обухівського району Київської області. Маршрутки курсують від станції метро «Видубичі», див. розклад на сайті. Ціна вхідних квитків: повний квиток для дорослого - 200 грн., для пенсіонерів і студентів - 100 грн., для дітей шкільного віку - 50 грн., дошкільнятам - безкоштовно. Детальна інформація на сайті parkkyivrus.com


05.07.2018

Під Києвом відсвяткують Івана Купала за стародавніми традиціями

 

Древній Київ в «Парку Київська Русь» запрошує всіх з розмахом і веселощами відзначити свято Івана Купала. А святкувати будуть на території повномасштабного середньовічного міста площею понад 20 га цілих три дні: традиційно в купальську ніч з 6 на 7 липня, а також 7 і 8 липня.

Дуже символічно відзначати Купала саме в «Парку Київська Русь», адже це свято бере свій початок саме з тих далеких часів більш ніж тисячолітньої давнини. І саме тут буде проходити безліч яскравих древніх унікальних дійств, які ніде більше в країні не побачити.

Жителі Древнього Києва запрошують приєднатися до численних розваг, ігор, конкурсів, стародавніх обрядів. Це захоплюючий квест «У пошуках папороті», купальські ворожіння, стрибки через багаття і масовий хоровод навколо Лісового озера та автентичні обрядові співи. Ну, і яке ж свято без купальських вінків? Тільки в «Парку Київська Русь» на гостей чекає майстер-клас по їх плетінню і пускання вінків на воду. І все це при світлі багать і факелів, в повному зануренні в часи Середньовіччя.

Вечірня програма буде запальною, в прямому сенсі слова. З настанням сутінків в Древньому Києві запалять багаття. Кажуть, що купальське вогнище очищає від негараздів і хвороб. Тому варто скористатися можливістю спалити негатив і оновитися, стрибнувши через багаття - по одному або по парах, якщо бажаєте вийти заміж або знайти кохання. Кульмінацією вогненної феєрії стане спалювання опудала Купали. З цією великою солом'яною лялькою згорять всі негаразди, а веселі хороводи навколо багаття нададуть небувалий заряд позитиву.

Адреналін і яскраві враження подарують справжні Середньовічні баталії в важких залізних обладунках. У суботу та неділю пройде Міжрегіональний турнір «Витязь Київського Дитинця 2018», який організовує Всеукраїнська федерація середньовічного бою. Орієнтовно з 14:00 до 16:00 на горіховому полі амфітеатру пройдуть бої в форматі «1 на 1», а близько 16:30 на головному ристалищі почнеться головна подія турніру - бої «5 на 5 бійців». А пізно вночі в п'ятницю і суботу гостей чекає Середньовічна дискотека.

Крім того, на території Древнього Києва можна буде покататися на породистих конях верхи або в екіпажі, скуштувати смачних страв від княжих кухарів, відвідати музеї та експозиції, постріляти з лука та викарбувати монету, відпочити біля Лісового озера і позасмагати, перевдягнутися у князя чи княгиню в костюмерній, пролетіти на канатному спуску над лісом. Також є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

 

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 14:00.

Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва - всього в 45 хвилинах їзди - в с. Копачів, Обухівський район, Київська область.

Ціна квитка для дорослих 6 липня - 150 грн., 7-8 липня - 200 грн. (Акція: до 24.06.18 знижка 50% на 7-8 липня, до 1.07.18 - знижка 30%), для пенсіонерів і студентів - 100 грн., Для школярів - 50 грн., Дошкільнята - безкоштовно.

Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» відповідно до розкладу на сайті.

Детальна інформація: www.parkkyivrus.com


27.06.2018

Королевская скидка: -30% на куклы от Regal Academy

 

 

Итальянская компания Rainbow S.r.l., создатель мультсериала «Королевская Академия» (Regal Academy), готовит своим юным украинским поклонникам королевский подарок: скидку 30% на все  куклы серий «Настоящие друзья» и «Блестящая девочка».

 

С 01.06.2018 – 30.06.2018 в Украине пройдёт акция от Rainbow S.r.l., создателя мультсериала «Королевская Академия», производителя знаменитых и любимых детьми во всём мире кукол. Компания объявила скидку 30%  на все куклы Роуз серии «Настоящие друзья» (Real Friends) и серии «Блестящая девочка» (Glitter Girl).

 

Первыми стартуют магазины сети «Антошка», у них акция начнётся уже 1 июня. «Будинок Іграшок», «Планета Игрушек», «Микки», «Эпицентр» присоединятся к ней с 06.06.2018.

 

«Королевская академия» (итал. Regal Academy) — мультсериал от компании Rainbow S.r.l., создавшей «Клуб Винкс». Это история об обычной школьнице Роуз, которая по странному стечению обстоятельств попала в Королевскую Академию, волшебную школу для отпрысков героев из сказок. Здесь учатся наследники Белоснежки, Рапунцель и других сказочных персонажей. Как оказалось, на самом деле Роуз – не простая девочка, а внучка той самой Золушки.

 

За увлекательным сюжетом мультсериала с удовольствием следят дети и подростки всего мира. Поэтому куклы-героины стали любимицами девочек. В ассортимент Regal Academy входят куклы, олицетворяющие главных и второстепенных героев, а также аксессуары и целые тематические игровые наборы.

 

Куклы Regal Academy – отличные детские подарки. Родители ценят их за красоту, подвижные конечности, великолепные костюмы и высокое качество.

 


22.06.2018

Під Києвом проведуть конкурс амазонок і покажуть кінно-трюкове шоу

 

Древній Київ в «Парку Київська Русь» запрошує дітей та дорослих 23 і 24 червня провести вихідні в атмосфері Київської Русі.

У «Парку Київська Русь» в оточенні унікальної середньовічної архітектури, в повномасштабному місті Древньому Києві Х століття можна буде по-справжньому насолодитися шедеврами дерев'яного зодчества наших великих предків. На території понад 20 га відтворюються споруди і будівлі, що існували в Києві тисячу років тому за часів князя Володимира.

Протягом двох днів з 13:45 і до вечора гостей Князівства «Київська Русь» чекає насичена розважальна програма з театралізованими постановками за мотивами давньослов'янських легенд, виступами кінно-трюкового театру, лицарськими боями, яскравим вечірнім шоу. Протягом двох днів відвідувачі зможуть не тільки спостерігати за дійством, а й долучитися до веселощів, взявши участь в цікавих конкурсах, флеш-мобах, танцювальних майстер-класах та запальних хороводах.

У суботу, 23 червня, пройде шоу-конкурс «Амазонки». Ця частина програми буде цікава не тільки чоловікам, а й мамам з дітками. Адже це не типовий конкурс краси, а яскраве шоу, під час якого в захоплюючій формі дівчата продемонструють ерудицію і знання історії Київської Русі, фізичну підготовку під час спортивного квесту, пластичність і вміння танцювати під час запального флеш-мобу. І звичайно, постануть у всій красі під час дефіле в середньовічних сукнях та костюмах на вільну тематику. В суботу можна буде не тільки насолодитися програмою за участю дівчат, театру і кінних виступів, а й ще і повболівати за одну з «красних дівиць».

Авторитетне журі на чолі з Київським князем вибере володарку титулу «Амазонка», а також двох віце-міс. А гості Древнього Києва вирішать, хто з учасниць отримає титул «Амазонка глядацьких симпатій». На завершення програми на глядачів чекає фаєр-шоу!

У неділю, 24 червня, відбудеться кінно-трюкове шоу «Від князя». Головними героями на ньому будуть породисті коні з Княжої стайні. Ці коні історичних порід стануть головною прикрасою цього дня, адже привезені вони з різних куточків світу. Більш того, представників деяких порід в Україні можна побачити тільки в Князівстві «Київська Русь».

Вершники Князя Київського підготували цікаву і захоплюючу програму, під час якої покажуть кінні роз’їздки, шикування, продемонструють майстерність володіння холодною зброєю, елементи прикладної джигітовки (трюки на конях) та елементи кінного лицарського турніру. Крім того, погляду гостей представлять стародавнє бойове мистецтво, що відроджується в «Парку Київська Русь» – верхову стрільбу з лука. Кінно-лучне «триборство» пройде в таких напрямках: класична стрільба, командна стрільба і князівське полювання.

Яскравим бонусом до видовищної програми стануть справжні середньовічні бої в рамках Міжрегіонального турніру «Витязь Київського Дитинця». Орієнтовно з 14:00 до 16:00 на Дитинці Києва лицарі-спортсмени зійдуться в одиночних боях, а близько 16:30 на великому ристалищі Передгороддя – в групових змаганнях «5х5». Гостей чекають повно контактні поєдинки в справжніх лицарських обладунках, з використанням середньовічної зброї. Співорганізатором змагань виступає Всеукраїнська федерація середньовічного бою.

І, як завжди, відвідувачів Древнього Києва чекає безпосереднє спілкування з прекрасними кіньми, яких можна погладити, сфотографуватися з ними, покататися верхи або в екіпажі. А ще - приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати оригінальну фотосесію, постріляти з лука, викарбувати монету «на щастя», відвідати музеї середньовічної музики, історичного костюма і дерев'яного зодчества, експозиції облогової техніки, кораблебудування, середньовічну катівню. Любителів активного відпочинку чекає захоплюючий канатний спуск «Політайло» і Лісове озеро, де в прохолоді лісу під спів птахів можна організувати пікнік. Для мам з дітками працюватиме дитячий локація з ляльковим театром. А придбати цікаві сувеніри, середньовічні талісмани і «Давньослов'янський розмовник» можна буде на ярмарку майстрів і в магазині.

Поласувати стравами і напоями, приготованими як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна буде в Княжій корчмі, Питній та в альтанках на свіжому повітрі. Також є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 13:45 і триватиме орієнтовно до 20:00 в суботу і до 19:00 в неділю.

Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва - всього в 45 хвилинах їзди - в с. Копачів, Обухівський район, Київська область. Ціна квитка - 150 грн., для пенсіонерів і студентів - 100 грн., для дітей шкільного віку - 50 грн., дошкільнята - безкоштовно.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі», див. розклад 


22.06.2018

Під Києвом зустрінуться лицарі та аристократи середньовічної Європи

 

«Парк Київська Русь» запрошує з 28 червня по 1 липня здійснити подорож у часі в епоху Середньовіччя і провести вихідні та святкові дні в Древньому Києві - серці самого князівства Київська Русь.

Гостей чекає можливість на власні очі побачити Древній Київ V-XIII століть, що відтворюється в натуральному розмірі на основі наукових знань. А також відчути атмосферу Київської Русі, просоченої величчю перемог, грандіозністю середньовічних споруд і доброзичливістю жителів Древнього Києва.

Відвідувачі побачать дерев'яні оборонні споруди довжиною близько 300 метрів і Михайлівські ворота висотою аж 21 метр, садиби киян Х-ХII століть, князівські трибуни, відтворений перший храм на християнської Русі, насолодяться експозиціями під відкритим небом і експонатами в музеях.

28 червня в День Конституції України гостей «Парку Київська Русь» чекає цікава і весела розважальна програма, яка почнеться з параду княжих прапорів і кінної лави і продовжиться театралізованими постановками на давньослов'янську тематику і кінно-трюковими виступами. Аж до 8 вечора гостей будуть дивувати середньовічними дійствами, іграми та забавами.

З 29 червня по 1 липня в Князівстві «Київська Русь» пройде фестиваль культури та історії XIV-XV століть «Ruthenica medievalis». Відважні лицарі та їх прекрасні дами серця з різних міст України та Європи з'їдуться до Древнього Києва аби відтворити атмосферу і побут XIV-XV століть. Цей фестиваль історичної реконструкції знову збере захоплених людей, які не просто захоплюються середньовічної романтикою і вивчають історію за книгами, але, буквально, живуть нею, достовірно відтворюючи побут, стиль життя, традиції середньовіччя. За стінами Київського Дитинця учасники фестивалю розіб'ють свій табір, і на кілька днів «оживе» середньовічна Європа. Гостей чекає захоплююча програма, яка не залишить байдужим нікого - від малого до великого. Це і лицарські турніри, й бої, та змагання лицарських дворів.

Лицарські битви доповняться виступами акторів кінно-трюкового театру із захоплюючими номерами з елементами джигітовки та стройової підготовки князівської дружини.

У Князівстві можна не тільки спостерігати за дійством, а й долучитися до нього. Гості зможуть стати учасниками різноманітних конкурсів та змагань, що є невід'ємною частиною святкової програми. Це і флеш-моби, і майстер-класи з сучасних і середньовічних танців, і давньослов'янські гри, й запальні хороводи.

Кожен відвідувач Древнього Києва зможе вибрати заняття до душі – постріляти з лука, приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати фотосесію в них, покататися на породистих конях верхи або в екіпажі, викарбувати монету «на щастя», політати на канатному спуску «Політайло» і відпочити у прохолодного Лісового озера. А крім того, взяти участь в різноманітних майстер-класах, зробити своїми руками оригінальні сувеніри на пам'ять або придбати вже готові на ярмарку майстрів або в магазині.

Дуже смачні страви та напої, приготовані як за старовинними, так і сучасними рецептами, можна скуштувати в Княжій корчмі, в альтанках на свіжому повітрі та в Питній «25 рун».

На завершення програми гостей чекає яскраве шоу зі стрільбою палаючими ядрами з требушету - єдиного діючого в Україні облогового знаряддя.

А для того, хто побажає продовжити відпочинок ще на день, є можливість залишитися на нічліг при попередньому бронюванні місць в будинку готельного типу «4 кімнати», хостелі або кемпінгу.

Древній Київ розташований недалеко від Києва сучасного – в 45 хвилинах їзди - в селі Копачів Обухівського району Київської області.

Ціна вхідних квитків:

28 червня: повний квиток для дорослого - 150 грн., Для пенсіонерів і студентів - 100 грн., Для дітей шкільного віку - 50 грн., Дошкільнятам - безкоштовно.


01.06.2018

Під Києвом відбудеться показ унікальної колекції коней і пройде фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Славниця»

 

2 і 3 червня Древній Київ в Князівстві «Київська Русь» запрошує всіх на виставку-показ «Світ коней». Головними героями показу будуть не князі та богатирі, а їхні вірні супутники і добрі друзі – коні з Княжої стайні.

Протягом двох днів гості «Парку Київська Русь» зможуть зануритися в величну епоху Київської Русі. Відтворюваний в натуральному розмірі Древній Київ викличе у відвідувачів справжнє захоплення шедеврами архітектури наших предків – князів Володимира Великого і Ярослава Мудрого та інших видатних особистостей Київської Русі. Гості побачать дерев'яні оборонні стіни, садиби киян Х-ХII століть, насолодяться експозиціями на території і в музеях.Відвідувачів Древнього Києва чекає програма, присвячена коням, їх впливу і ролі в історії людства. Унікальність шоу-виставки в тому, що тільки в Древньому Києві можна побачити стародавні породи, яким понад тисячу років. Деякі з порід в Україні більше ніде не зустріти.

Гості Парку дізнаються про походження порід, про те, які видатні люди старовини свого часу їздили на представниках тієї чи іншої породи коней. Конячок можна буде погладити, сфотографуватися з ними, покататися верхи та в екіпажі.

3 червня в «Парку Київська Русь» пройде фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Славниця». У фестивалі візьмуть участь дитячі та юнацькі творчі колективи, а також індивідуальні виконавці в самих різних напрямках. Всі учасники фестивалю будуть розділені за віковими категоріями - дитячий майданчик (3 категорії: з 4 до 8 років, з 9 до 12 років і з 13 до 17 років). На майданчику для дорослих змагатимуться учасники з 18 років.

Танцювальні колективи порадують глядачів народними, сучасними, спортивними та стилізованими танцями. Також пройдуть конкурси в фольклорному та естрадному вокальних жанрах. Гостей Древнього Києва порадують сольні виступи виконавців, а також виступи дуетів та ансамблів. В рамках фольклорного напрямку фестивалю увазі глядачів будуть представлені народні пісні в сучасному аранжуванні.

Всі гості запрошуються на виставку дитячих художніх робіт в рамках «KidsArt_project». Виставку робіт можна буде побачити 3 червня в Древньому Києві. А близько 16:00 відбудеться нагородження дітей.

Приїхати в Древній Київ можна всією сім'єю, або компанією, або поодинці. Тут кожен зможе, буквально, доторкнутися історії – почути скрип возових коліс, приміряти шолом і кольчугу, сісти в сідло бойового коня, вловити запахи гончарної глини та дерев'яних будівель. Тут на кожного чекають його власні історичні відкриття.

У неділю, 3 червня, можна буде відвідати музеї історичного костюму і дерев'яного зодчества, оглянути експозиції облогової техніки, кораблебудування і середньовічних тортур, відтворену унікальну дерев'яну Василівську церкву Х століття і поставити в ній свічку за здоров'я рідних і близьких.

Також протягом двох днів можна буде приміряти костюми часів Київської Русі та влаштувати фотосесію в них, постріляти з лука в середньовічному тирі, викарбувати монету «на щастя» на княжому монетному дворі, пролетіти над Лісовим озером по канатному спуску «Політайло». Відпочити та підкріпитися можна в Княжій корчмі і альтанках на свіжому повітрі, скуштувавши страви, приготовані як за сучасними, так і за старовинними рецептами. Також є можливість залишитися на ніч в будинку готельного типу «4 кімнати» і в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Увага! 2 червня частина території Древнього Києва буде закрита, в зв'язку з цим можна буде отримати або знижку на дорослі квитки 50 грн, або постріляти з лука, або 1 коло на коні.

Стародавній Київ відкривається о 10:00, програма розпочнеться о 13:30 і триватиме орієнтовно до 19:00.

Стародавній Київ в «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва - в 45 хвилинах їзди - в селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Маршрутки курсуватимуть від станції метро «Видубичі» о 10:00, 12:00 та 14:00.

Ціна квитка - 150 грн., Для пенсіонерів і студентів - 100 грн., Для дітей шкільного віку - 50 грн., Дошкільнятам - безкоштовно. Детальна інформація на сайті parkkyivrus.com


30.05.2018

Феи Winx ищут таланты

 

Создатели итальянского мультсериала о феях из школы волшебниц снова порадовали своих юных поклонников. На этот раз это не только новые приключения любимых героев, но и настоящее шоу талантов, в котором можно поучаствовать и выиграть поездку в Италию.

12 мая на канале ТЕТ стартовал показ первого сезона мультсериала WorldofWinx.  Это история о том, как феи отправились на Землю в поисках талантов для шоу, которое называется WOW. Волшебницы будут противостоять Похитителю талантов, который украл одарённых детей и спрятал их на магическом острове. Чтобы спасти юные таланты, феи будут действовать под прикрытием и применят всю свою магию. Как всегда, в сериале много волшебства, интересных непредсказуемых поворотов сюжета, современного юмора. В финале, конечно же, добро победит зло. Последняя, 13-я серия первого сезона выйдет на канале TET 26 июня.

Самое интересное, что с 1 до 26 июня дети смогут не просто смотреть сериал, а принимать участие в конкурсе талантов. Для этого нужно будет записать видео с коротким выступлением и загрузить его на сайт tet.tv. Каждый, кто сделает это, получит шанс отправиться на Международный фестиваль G! Come Giocare в Италии, встретиться с поклонниками Winx со всего мира и принять участие в грандиозном шоу талантов Winx! Информация о конкурсе размещена на портале https://www.winxclub.com/uk

Создатели сериала World of Winx уверены, в каждом ребёнке есть талант. Будь то интерес к музыке, науке, спорту или IT, очень важно открыть его. Новое анимационные истории о приключениях фей и шоу талантов будут вдохновлять детей искать в себе способности и развивать их.

Дополнительная информация

Rainbow Group была создана в 1995 году Иджинио Страффи, который и по сей день остаётся президентом и директором компании, и приобрела международную известность благодаря необыкновенному успеху бренда Winx Club.

Группа работает в индустрии детских и подростковых развлечений, будучи одной из основных международных компаний, разрабатывающих контент – как анимационный, так и игровой – для ТВ и кинотеатров. Rainbow производит и лицензирует контент, а также создает анимационные продукты для третьих лиц, благодаря приобретению канадской студии  Bardel Entertainment в 2015 году. После приобретения  Iven Group в 2017 году Rainbow также расширила свой портфель телевизионного и кино-контента для взрослой и семейной аудитории с помощью библиотеки фильмов, принадлежащей Colorado Film Production Srl (одной из компаний Iven Group), которая уже более 30 лет работает на рынке. За более, чем 20 лет работы, Rainbow Group сформировала портфель, включающее в себя множество продуктов, выпущенных более чем в 100 странах мира на различных коммуникационных платформах. Компания заняла 11 место в ежегодном глобальном списке лицензиаров, и первое место в Европе – с более чем 500 лицензиатами по всему миру.


__350_240__  
Купить петриковскую роспись можно в магазине Фолкмарт на Крещатике.
65_banner
Vrukzak-
21100634_1624303554283657_2054763614_n
Реклама

Ваше мнение
Нравится ли Вам современная система образования в Украине?


Другие опросы

Популярные статьи
25 признаков беременности
Периоды родов. Фото и видео родов.
Оформление документов при постановке на учет беременных: «подводные» камни (часть 2).
Клиники ЭКО в Украине
Выплаты по беременности и родам.
Плацента: развитие и старение плаценты
Питание кормящей мамы
8 способов завязывания теплого шарфа для женщин и 4 для мужчин.
Расшифровка результатов УЗИ.
Как самой делать инъекции в протоколе+видеоинструкция

Banner
____3
Banner-240x60

ГЛАВНАЯ | НОВОСТИ | СТАТЬИ | КОНКУРСЫ | ЛИНЕЕЧКИ | ФАЙЛЫ | ФОРУМ | ГАЛЕРЕЯ | МАГАЗИН | КОНТАКТЫ


©2008 - 2018 kiev-mama.com.ua
Cделано в Fresh Lime Studio.

При использовании любых материалов ссылка на "Портал киевских мам" обязательна.