Сделать стартовой
Логин
Пароль
Регистрация | Напомнить пароль


Портал киевских мам
Наш код
88_31_
придбати дитячі меблі - MEBEL-baby

Новости

20.04.2018

Збірна України з середньовічного бою вирушає на Чемпіонат світу

 

Минулий 2017 рік для Збірної України з середньовічного бою прогримів роком знакових перемог. Результатом участі українських спортсменів в чемпіонаті світу в Барселоні стала тріумфальна перемога у номінації «21х21 боєць» серед чоловіків, яку Україна здобула вперше за сім років. Українські спортсмени у фіналі здобули перемогу у збірних таких країн як: Росія, Франція, США та Польща. Жіноча збірна України здобула срібні нагороди в номінації «3х3». Не менш визначними стали перемоги у чемпіонаті світу в Римі, яка принесла збірній заслужені золото та срібло.

Цьогоріч збірна України вирушає на Чемпіонат світу з середньовічного бою «IMCF World Championships 2018», який проходитиме 10-13 травня 2018 р. в Шотландії, м. Перт. З нагоди участі у чемпіонаті 13 квітняв конференц-залі Міністерства молоді та спорту України відбулася прес-конференція на тему «Презентація екіпірування національної збірної України з середньовічного бою». Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнська федерація середньовічного бою.

Матвій Бідний, директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України відмітив, що не лише спорт, а й прагнення зберігати культурні традиції, дуже важливі на сьогоднішній день: «Цей рух в світі є дуже актуальним. Нещодавно ми були на конференції з етнічних видів спорту і ми бачимо, що навіть під патронатом таких великих організацій, як ЮНЕСКО, відбувається такий захід. Тобто це світовий тренд. І я радий, що є ентузіасти, які утримують нас у цьому тренді, вкладають сили, час, кошти в цей напрямок, цей рух. Тому хочу подякувати й побажати успіху, а Міністерство завжди буде надавати вам необхідну допомогу.»

Президент «Всеукраїнської федерації середньовічного бою» (далі – Федерації), президент «Парку Київська Русь» Володимир Янченко прокоментував, що: «Ми презентуємо форму, в якій наша збірна буде виступати найближчі роки. Це історично підібрана символіка, це наша культура. Це заявка на весь світ, що ми бережемо наші традиції не лише в виді спорту, а й у нашому одязі, нашій геральдиці.»

Лялюшко Олексій, голова правління Федерації детально розповів про чемпіонат світу: «Зараз ми збираємося на чемпіонат світу, який відбудеться в Шотландії. Нещодавно було проведено жеребкування. Уже визначені країни, хто з ким буде змагатись. Відомо, що 31 країна бере участь у чемпіонаті світу. Десь 500 бійців з усього світу. Дуже приємно, що жеребкування відкривали знамениті, культурні діячі Шотландії та Великобританії. Нам повідомили, що буде знімати он-лайн ВВС. Це визначна для нас подія, тому що будуть висвітлюватись повністю всі дні чемпіонату. Наші глядачі зможуть через Інтернет дивитись змагання. Змагання проходитимуть 4 дні.

Це дуже важкі змагання, тому що наші бійці змагатимуться як в одиночних поєдинках, так і масових. І всі чотири дні вони будуть змагатися з іншими країнами за нагороду. Нагадаю, що в тому році ми виграли майже всі золоті місця, але трошки поступилися тільки в одиночних поєдинках. Але по загальному заліку Україна стала перша в світі по золотим медалям, і в цьому році буде дуже велике навантаження, тому що країни зробили висновки, вони тренувалися, запрошували багато спеціалістів до майстер-класів. В цьому році буде дуже потужна боротьба, тому і цікаво. І в принципі ми і їдемо туди, тому що конкуренція з кожним роком все більша і більша. І чим більше конкуренція – тим більше поширюється наш спорт у всьому світі.»

Екіпірування Збірної України в цьому році буде доволі символічним. Про нього розповів Федорінін Віталій Вікторович, член Федерації:

«Насправді сьогодні є досить визначний день для нас, тому що вперше в історії незалежної України лицарська збірна виступатиме під національними символами, історичними справжніми символами нашої держави.

Я почну з герба. Ви бачите щит з левом, насправді серед великого вибору символіки Середньовіччя лише один герб є сильно значимим для нас. Всі ми знаємо про часи зародження нашої потужної держави ще за часів Данила Галицького, а насправді – Данила Волинського, тому що він був князем Волинським. Це мало хто знає, а ще менше людей знає, що він був королем руським. І  Королівство Руське (від заходу від Перемишля до сходу за Києвом) було дуже потужним на той час. Ми – перші хто виграв битву з монголами, звільнивши Київ, – це те, що дуже часто забувають. Тобто наші воїни під цим символом змагалися і вигравали багато битв. І після втрати нашого Королівства ми не втратили нашої символіки. І оскільки наша Збірна більше укомплектована на часи Грюнвальдської битви – це майже сто років після втрати нашої державності, –  на той час ми все рівно маємо символ лева.

А окрім того, під цим символом ми маємо збори так званого руського сейму. Тобто в той час, як у Королівстві Польському був польський сейм, на землях руських збирався руський сейм. І руський сейм створював досить потужну альтернативу самоврядування на наших землях. І навіть у 16 столітті саме руський сейм ще існував. І Сигізмунд Перший приїжджав і вибачався перед нашим руським сеймом за не дуже нормально прийняті закони у Польському сеймі. Це був час лицарів, час наших руських лицарів. Під цим прапором приймали наші лицарі участь у битві при  Синіх водах, це 1362 рік, приймали участь у битві на Ворсклі – 1399 рік, приймали участь у битві при Грюнвальді – 1410 рік. І вперше в історії уже нашої держави наші лицарі їдуть на Чемпіонат з тим самим прапором, з тим самою символікою.

Ми на латнику бачимо того самого лева. Те ж саме ми маємо на щиті Збірної і на прапорі. Ви бачите повністю автентичне зображення і символіки на початок 15 століття. До сих пір вважалось, що люди «бавляться» в Середньовіччя в західних лицарів. А західні лицарі були вашими загарбниками і так далі. Ні! Після Грюнвальдської битви король Ягейло надає руським шляхтичам, руським лицарям статус повноцінних європейських лицарів з грамотами, привілеями. Це було в 1415 році.

Тому сьогодні ми маємо автентичне шоу. Так виглядатиме наша Збірна, з чим нас всіх і вітаю».

 

Нагадаємо,  що «Всеукраїнська федерація середньовічного бою» була зареєстрована в 2016 році. За ініціативи Федерації Наказом №4711 від 23.12.2016 Міністерство молоді та спорту України внесло вид спорту «середньовічний бій» до Реєстру визнаних видів спорту в Україні як неолімпійський вид спорту. Також на спортсменів середньовічного бою чекатиме цього року участь у Чемпіонаті України «Зов героїв» (19-20 травня 2018 р., «Парк Київська Русь»), та Кубку Європи по Середньовічному Бою «Зов Героїв» (14-16 вересня 2018р., «Парк Київська Русь»), у Всеукраїнських змаганнях Міжрегіонального турніру «Витязь Київського Дитинця» (проходить протягом року в різних містах України).

Деталі: https://www.facebook.com/UFMedivalCombat/


18.04.2018

Під Києвом покажуть унікальних коней

 

Здійснити незабутню подорож у часі в епоху Київської Русі і побачити унікальні породи коней історичних порід можна буде 21-22 квітня, відвідавши «Парк Київська Русь».
Тільки тут гості Стародавнього Києва в Князівстві «Київська Русь» зможуть побачити життя середньовічного міста, пройтися по його вуличках, познайомитися з його мешканцями, відчути себе відважним воїном, піднявшись на унікальну оборонну споруду, фортечний мур - заборола. Крім того, відвідувачі зможуть покататися на коні з Княжої стайні. Гості не просто побачать Стародавній Київ, а й стануть частиною історії, відчують його дух.
Протягом найближчих вихідних на відвідувачів чекає знайомство з гарними, благородними і сильними кіньми, вірними супутниками людини протягом багатьох століть. На головному ристалище відбудеться представлення унікальної колекції історичних порід коней з Княжої стайні. Це єдина колекція історичних порід коней в Україні. Більш того, представники деяких порід завезені в Україну в єдиному екземплярі!
Мешканці Княжої стайні - «Живого» музею коней історичних порід - постануть у своїй повній красі. Гості Древнього Києва дізнаються про походження порід, про їх особливості, про те, яку роль в історії зіграли представники тієї чи іншої породи. Так, кожен гість зможе підібрати для верхової прогулянки саме того коня, який найбільше підходить за характером. Конячок можна буде погладити, сфотографуватися з ними.
Коні будуть не просто живими експонатами виставки, а й акторами кінно-трюкового театру, звичайно, в тандемі з акторами-людьми, вражаючи глядачів граціозним виконанням трюків.
Для відвідувачів відкриті музеї та експозиції кораблебудування, середньовічних тортур і облогової техніки, а також унікальна дерев'яна Василівська церква.
Гості Князівства «Київська Русь» зможуть долучитися до цікавих розваг і ремесел: покататися верхи на конях або в кареті, постріляти з лука та покидати ножі в середньовічному тирі, пролетіти над Лісовим озером по канатному спуску «Політайло», викарбувати монету «на щастя», приміряти костюми епохи Київської Русі і влаштувати яскраву фотосесію.
Поласувати стравами та напоями, приготованими як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна буде в Княжій корчмі і в альтанках.
Є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу "4 кімнати" або в хостелі за попереднього бронювання.

Древній Київ в «Парку Київська Русь» розташований у с. Копачів, Обухівський район, Київська область. Ціна квитка - 150 грн., для пенсіонерів і студентів - 100 грн., для дітей шкільного віку - 50 грн., дошкільнята - безкоштовно.
Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі».
Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com


17.04.2018

«Кулинарная магия» с феями Winx

18 апреля стартует проект «Кулинарная магия» от MamaWOWи WinxClub.

 

В течение месяца мамы и дочки смогут участвовать в розыгрыше призов, размещая на Facebook страничке MamaWOW фото совместно приготовленных блюд. По результатам розыгрыша 10 кукол Winx и сладкий сюрприз – шоколад Winx Club - найдут своих маленьких хозяек.

 

Известно, что каждая мама - немного фея для своих детей. Именно поэтому портал MamaWOW с партнером проекта Winx Club предлагают мамам-феям поделиться своей кулинарной магией и приготовить какое-нибудь простое, но очень вкусное блюдо вместе с детьми, ведь готовить вместе – это настоящее волшебство! Розыгрыш состоится 18 мая, и будет проведён с помощью сервиса random.org

 

Присылайте нам свои волшебные фото, а феи Винкс помогут советами и поделятся вдохновением - каждую неделю на портале MamaWOW будет появляться один из 4-х магических рецептов от Флоры, Текны, Блум и Стеллы.

 

Внимание! В розыгрыше принимают участие только те фото, на которых есть мамы и их дети с приготовленными блюдами. Подробнее о правилах конкурса будет написано в специальном конкурсном посте, который будет опубликован на странице https://www.facebook.com/motherWOW 18 апреля.

 

***

 

Также, проект «Кулинарная магия» поддержали популярные блогеры и представители СМИ. Они и их детки приняли участие в кулинарном мастер-классе, который состоялся 13 апреля.

 

Мастер-класс был организован брендом Winx Club совместно с кулинарной студией KENWOOD, а специальным гостем и ведущим стал Данила Кива - финалист шоу "МАСТЕР ШЕФ ДЕТИ", ведущий ежедневной кулинарной программы "Доречна Кухня" на UA Перший, эксперт "Все буде смачно" на СТБ.

 

Организаторы считают, что такие проекты побуждают родителей больше времени проводить с детьми, общаться с ними, изучать их интересы и раскрывать творческий потенциал. Поэтому в ближайшее время бренд Winx Club планирует провести в Украине много активностей для мам и детей.

 

Winx Club – сверхпопулярный телевизионный анимационный сериал с миллионами поклонников от дошкольного до подросткового возраста. На протяжении десятилетия аудитория любителей мультфильма растет, что позволяет ему оставаться одним из самых популярных анимационных сериалов в мире.

Winx Club – это история о шести подругах, которые учатся в школе Алфея, лучшей школе фей волшебного измерения. Героини преодолевают множество испытаний, используя свою силу, ум и умение работать вместе. Когда им угрожает опасность, они превращаются в прекрасных фей, используют силу дружбы и свой волшебный дар, чтобы сражаться со злодеями и спасти мир от беды.

Ежедневно сериал собирает у экранов миллионы зрителей, его показывают свыше 150 телеканалов по всему миру, а сам мультфильм – это сверхуспешная лицензия, по которой ежегодно производятся миллионы товаров

 


12.04.2018

Шоу-програма «Лицарські бої в Древньому Києві»

 «Парк Київська Русь» 14 і 15 квітня запрошує всіх здійснити незабутню подорож у часі на тисячу років назад, в епоху відважних лицарів Середньовіччя.

Тількив Древньому Києві в Князівстві «Київська Русь» гості можуть прогулятися по вулицях середньовічного міста, затамувавши подих від величної архітектури, побачити воїнів в обладунках або навіть покататися на коні з Княжої стайні. 

Протягомдвох днів відвідувачі не просто побачать, яким було наше місто в давнину, але і стануть частиною історії, відчують його дух. Тут можна буквально доторкнутися до історії - почути скрип возових коліс, приміряти шолом і кольчугу, сісти в сідло бойового коня, вловити запахи гончарної глини та дерев'яних будівель. Тут кожного чекають його власні історичні відкриття.

З 13:30 і до вечора буде проходити розважально-пізнавальна програма, що присвячена лицарським боям. Гості побачать, які обладунки захищали середньовічних лицарів, більш того - їх можна буде навіть приміряти в костюмерній і самому відчути, як це - надіти на себе десятки кілограмів заліза.

Оцінити спритність лицарів можна буде під час лицарських турнірів і поєдинків. Воїни в обладунках продемонструють володіння різними видами середньовічної зброї. Також гості Стародавнього Києва побачать майстер-класи з володіння середньовічною зброєю, інтерактивну програму від пішого театру, насолодяться піснями від Весни і Руни. 

Відвідувачіотримають заряд позитиву, взявши участь в іграх і флеш-мобах. Крім того, до уваги гостей Древнього Києва буде представлений перший у Східній Європі «Давньослов’янський розмовник». Цікаво, чи розуміємо ми мову наших предків? Як по-давньословянски привітати з днем народження, освідчитися в коханні, а може, попросити офіціанта «по другій»? Все це можна буде зробити, взявши в руки книгу, яку видав колектив «Парку Київська Русь». 

Дізнатисябільше про те, як жили наші предки, можна, відвідавши музеї історичного костюма і дерев'яного зодчества, оглянувши експозиції облогової техніки, середньовічного кораблебудування і тортур. Розважитися і відчути себе жителем середньовічного Києва можна буде на таких локаціях: костюмерна, де можна взяти на прокат історичний костюм для колоритною фотосесії, кінне ристалище для верхових прогулянок, середньовічний тир, княжий монетний двір для карбування монет і канатний спуск «Політайло», де можна пролетіти над Лісовим озером.

Відновити сили і поласувати стравами, приготованими за середньовічними рецептами, гості зможуть в Княжій корчмі і в питному «25 рун». Є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу "4 кімнати" або в хостелі, попередньо забронювавши місця. 

ДревнійКиїв в «Парку Київська Русь» розташований у с. Копачів, Обухівський район, Київська область. Ціна квитка - 150 грн., для пенсіонерів і студентів - 100 грн., для дітей шкільного віку - 50 грн., дошкільнята - безкоштовно.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі». Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com


12.04.2018

Пориньте у світ фантастичних пригод разом з дітьми на космічному Шоу «Трансформери в пошуках планети!»

Пориньте у світ фантастичних пригод разом з дітьми на космічному Шоу «Трансформери в пошуках планети!»

 У своїй надзвичайній подорожі, з величезною кількістю пригод,Трансформери навіть не уявляють, що зустрінуть дивну, для них, планету Земля. Станьте першими, хто привітає наших неймовірних гостей! Це дивовижне пізнавальне дитяче космічне Шоу нового формату. Цікаво буде і дітям, і дорослим!

 Чому космічне Шоу? Все дуже просто!
З перших хвилини подорожі Трансформерів по планетах Сонячної системи ніхто з глядачів не зможе відвести погляд. Побувавши на 8 планетах Ви дізнаєтеся, як влаштований наш Всесвіт. Ви побачите світ на грані реальності та ілюзії, де разом з героями станете свідками фантастичних пригод.
 Для легкості сприйняття, інформація подається в ігровій, юмористичній формі, та візуально доповнена великим екраном у вигляді ілюмінатора.
 На Вас чекає захоплюючий інтерактив з величезними Трансформерами та 18-ма унікальними персонажами — жителями інших планет. Незабутнє лазерне та світлове шоу. Неперевершена гра акторів.
Шоу розраховане на дітей від 4-х до 12-ти років. Діткам до 4-х років безкоштовно (дитина на руках у дорослого).
Тривалість — 1 година.

Творці зробили все, щоб у Вас залишились найтепліші та незабутні спогади.
Бажаєте потрапити у світ Трансформерів та подарувати незвичайне свято вашій дитині!
Замовляйте квитки прямо зараз та приходьте 21 квітня на фантастичне Шоу!
 Це буде круто — відео https://www.youtube.com/watch?v=vmgDOqKTM4U

 Вартість квитків — 100-350 грн
Квитки в касах міста та онлайн
https://parter.ua/ua/event/kontserty/hastroli_teatriv/transformery_u_poshukakh_planety.html
https://concert.ua/uk/events/transformeri-u-poshukah-planeti


03.04.2018

Пасха в «Парке Киевская Русь»: посвятят блюда и устроят шоу

7, 8 и 9 апреля в «Парке Киевская Русь» пройдет грандиозное празднование Пасхи. Гости смогут не только освятить блюда у Васильевской церкви, но и погрузиться в эпоху, которая скрыта от нас тысячей прошлых лет, и узнать ответы на многие вопросы.

Очень символично отмечать Пасху именно в «Парке Киевская Русь», ведь здесь воссоздается Древний Киев эпохи крещения Руси. А значит, гости смогут не только устроить пикник, но и увидеть множество ярких действ, повязанных с зарождением христианства на землях современной Украины.

Освятить блюда можно будет в уникальном храме Х века.Это одно из новых сооружений на территории комплекса. К Васильевской церкви будет организован торжественный пасхальный ход, который завершится пасхальным молебнем, а возле неё священник освятит блюда и напитки всех гостей. Заказать сочные горячие шашлыки, средневековые блюда, медовуху, хреновуху и многое другое можно будет на месте. Также можно взять и с собой корзинки из дому.

Начнется программа со встречи великого киевского князя Владимира с угощениями и сюрпризами. После пасхального хода гостей ожидает насыщенная программа: турнир конных ратников, конно-трюковые шоу, пасхальный вертеп, верховая стрельба из лука, феерическое театрализованное шоу с живым вокалом и танцами, фрагменты весеннего мюзикла, реконструкция ведения конно-пешего боя.

Гостей Древнего Киева будут вовлекать в программу, приглашая на перетягивание каната, в древнеславянские игры и забавы, веселые хороводы. Только в Древнем Киеве пройдет мастер-класс по пасхальному песнопению.

Во время пасхальных праздников пройдет презентация первого в Восточной Европе «Древнеславянского разговорника». Интересно, понимаем ли мы язык наших предков? А как на счет того, чтобы самому на нем пообщаться: поздравить с днем рождения, признаться в любви, а может попросить официанта «по второй»? Всё это можно будет сделать, взяв в руки книгу, которую издал коллектив «Парка Киевская Русь».

Также в Древнем Киеве можно будет посетить уникальные музеи, научиться новому на мастер-классах, покататься верхом на лошади или в фаэтоне, пострелять из лука, полетать на канатном спуске, отчеканить монету на счастье, приобрести необычные сувениры и многое другое. Плюс ко всему, в «Парке Киевская Русь» есть еще и возможность остаться с ночевкой.

Древний Киев в «Парке Киевская Русь» расположен в селе Копачов, Обуховский район, Киевская область. Маршрутки из Киева курсируют от метро «Выдубичи». Цена билета – 150 грн., для пенсионеров и студентов – 100 грн., для детей школьного возраста – 50 грн., дошкольники – бесплатно. Подробная информация на сайте parkkyivrus.com


27.03.2018

Стародавній Київ жартує по-давньослов'янські

День гумору в Стародавньому Києві в «Парку Київська Русь» будуть відзначати в давньослов'янських традиціях аж два дні поспіль - 31 березня і 1 квітня.

З давніх-давен слов'яни вирізнялися широтою душі та добрим гумором. Звичним для них було влаштовувати веселі свята і дотепні витівки. З давніх часів 1 квітня святкують як День гумору. І хоча перші письмові джерела згадують про це лише з XVII-го ст., вважається, що і в глибоку давнину люди так шанували прихід весни.

На гостей Древнього Києва чекає подорож у часі на тисячу років назад в Середньовіччя. Адже в «Парку Київська Русь» відтворюється на основі наукових знань столиця Київської Русі - Древній Київ V-ХIII століть в його натуральних розмірах. Відвідувачі зможуть провести свої вихідні в оточенні унікальної дерев'яної архітектури, занурившись в атмосферу живого Середньовіччя, отримати практичний історичний досвід: почути скрип возових коліс, приміряти шолом і кольчугу, сісти в сідло бойового коня, вистрілити з лука, вловити запахи дерев'яних будівель.

Гості побачать дерев'яні оборонні стіни, садиби киян Х-ХII століть, ознайомляться експозиціями на території і в музеях. Дізнатися більше про життя наших предків можна, відвідавши музеї історичного костюма і дерев'яного зодчества, оглянувши експозиції облогової техніки, кораблебудування і середньовічних тортур. У Князівстві «Київська Русь» можна буде також відвідати побудовану унікальну дерев'яну Василівську церкву Х століття і поставити в ній свічку за здоров'я рідних і близьких.

Крім цього на гостей Князівства «Київська Русь» чекає цікава розважальна програма: презентація історичних порід коней з Княжої стайні, гумористичні театралізовані постановки, просочені іскрометним гумором. Родзинкою програми стане постановка c участю коней. Крім того будуть і цілком серйозні розваги - змагання кінних лучників.

Гості Древнього Києва самі зможуть стати активними учасниками дійства. На дорослих і дітей чекають цікаві конкурси, майстер-класи, танцювальні флешмоби та запальні хороводи. Більш того, відвідувачам запропонують і самим виступити зі своїм гумористичним номером: стенд-ап, жонглювання, комічні сценки, пісні ... Древній Київ надасть мікрофон, звук і світло, а також представить Вас глядачам. Залишилося тільки вийти і проявити себе!

У Князівстві кожен знайде розвагу до душі. Тут можна випробувати свою влучність у стрільбі з лука в середньовічному тирі, власноруч викарбувати сувенірну монету на Княжому монетному дворі, здійснити прогулянку верхи на породистих конях, пролетіти над Лісовим озером по канатному спуску «Політайло», і влаштувати яскраву фотосесію в історичних костюмах.

Зігрітися і поласувати стравами, приготованими за середньовічними рецептами, гості зможуть в Княжій корчмі і в питному «25 рун».

Є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу "4 кімнати" або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

 

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Ціна квитка – 150 грн., для пенсіонерів і студентів – 100 грн., для дітей шкільного віку – 50 грн., дошкільнята – безкоштовно.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі».

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com

 


22.03.2018

Шоу-выставка «Мир лошадей»

24-25 марта в Древнем Киеве в «Парке Киевская Русь» состоится праздник гармонии человека и природы – выставка-показ «Мир лошадей». Главными на этом мероприятии будут не князья или богатыри, а их верные спутники и добрые друзья – лошади из Княжеской конюшни Древнего Киева.

На протяжении двух дней гости «Парка Киевская Русь» смогут окунуться в величественную эпоху Киевской Руси. Воссоздаваемый в его натуральном размере Древний Киев вызовет у посетителей настоящее восхищение шедеврами архитектуры наших предков – князя Владимира Великого, Ярослава Мудрого и других выдающихся личностей Киевской Руси. Гости увидят деревянные оборонительные стены, усадьбы киевлян Х-ХII веков, Васильевскую церковь, насладятся экспозициями на территории и в музеях.

Посетителей Древнего Киева ожидает программа, посвященная миру лошадей. Уникальные породы предстанут пред глаза гостей и станут основными героями программы. Уникальность шоу-выставки состоит в том, что только в Древнем Киеве можно увидеть древние породы, которым более тысячи лет. Некоторые из пород в Украине больше нигде не встретить.

Гости Парка узнают о происхождении пород, о том, какие выдающиеся люди древности в свое время ездили на представителях той или иной породы коней. Лошадок можно будет погладить, сфотографироваться с ними, покататься верхом.

Приехать в Древний Киев можно всей семьей, или компанией, или в одиночку. Это не пыльный музей, а живой город, это другой мир. Здесь каждый сможет "потрогать историю" – услышать скрип тележных колес, примерить шлем и кольчугу, сесть в седло боевого коня, уловить запахи деревянных построек. Здесь каждого ждут свои собственные исторические открытия.

Узнать больше о жизни наших предков можно, посетив музеи исторического костюма и деревянного зодчества, осмотрев экспозиции осадной техники, кораблестроения и средневековых  пыток. В Княжестве «Киевская Русь» можно будет также посетить уникальную деревянную Васильевскую церковь Х века и поставить в ней свечку за здоровье родных и близких.

Также на протяжении двух дней можно будет примерить яркие исторические костюмы и устроить фотосессию в них, пострелять из лука в средневековом тире или отчеканить монетку «на счастье» на княжеском монетном дворе, пролететь над Лесным озером на канатном спуске «Полетайло». Проголодавшись можно отведать средневековые блюда, приготовленные по старинным рецептам, в Княжеской корчме. Также есть возможность остаться на ночь в доме отельного типа «4 комнаты», предварительно забронировав места.

 

Древний Киев открывается в 10:00, программа начнется в 13:30 и продлится ориентировочно до 17:30.

 

Древний Киев в «Парке Киевская Русь» расположен недалеко от Киева - в 45 минутах езды - в селе Копачов, Обуховский район, Киевская область. Маршрутки будут курсировать от станции метро «Выдубичи» в 11:00 и 13:00. Цена билета - 150 грн., для пенсионеров и студентов - 100 грн., для детей школьного возраста - 50 грн., дошкольникам - бесплатно. Подробная информация на сайте parkkyivrus.com

 


18.03.2018

Велике Наукове Шоу

АКАДЕМІЯ ЧУДЕСНИХ НАУК!

Куди піти з дитиною за порцією нових вражень і вибухових емоцій? Де не буде нудно навіть дорослому?
Академія Чудесних Наук представляє - ПРЕМ'ЄРУ Великого Наукового ШОУ!

 Відео - https://www.youtube.com/watch?v=8S8jhaZc5B4

60 хвилин Наукового Шоу, яке неможливо відтворити і неможливо забути!

 Що будемо робити?
• Булькати
• Диміти
• Підривати
• Бахкати
• Заморожувати
• Запалювати

 Стоп! І це ще не всі сюрпризи, які чекають на Вас і Вашу дитину під час шоу. Всі ці фантастичні маніпуляції будуть проходити під супровід лазерного шоу у найвеселішій компанії. Цих персонажів знає і любить кожна дитина.

Хто зустрічає і демонструє експерименти?
Професор Колбочкін і його невгамовні друзі Тутта і Сеня.

 Де і коли?
24 березня в Будинку художника об 11:00

Готуйтесь дивуватись та брати участь в найнесподіваніших експериментах!

В нашому Шоу наука стає не тільки цікавою, а ще й дуже веселою!

 Квитки в касах міста та онлайн
https://parter.ua/ua/event/kontserty/hastroli_teatriv/akademiia_chudesnykh_nauk.html
https://concert.ua/uk/eventpage/akademija-chudesnih-nauk

 А також в БРОВАРАХ!
25 березня о 12:00 в МКЦ «Прометей»
Квитки в касі "Прометею", в театральній касі на Гагаріна, 16 (супермаркет VARUS) та онлайн
https://brovary.karabas.com/velike-naukove-shou-brovary

P.S. Компанія «Like PRO» та ТМ «Best4Kids» — це понад 700 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам кращі дитячі шоу в Україні та країнах Європи.


08.03.2018

Разыгрываем угги для малышей (размер 10,5) на ФС

Разыгрываем угги для малышей (размер 10,5) от интернет магазин https://kids-fantasy.com.ua/ - одежды для новорожденных на выписку, конверты на выписку от производителя Kid's Fantasy.
Условия:
- поставить отметку нравиться и поделится данным постом https://www.facebook.com/Kievmamy/photos/gm.1954183777987745/195194257805400/?type=3&theater&ifg=1;
- в комментарии написать кто у вас: мальчик или девочка?
И 16.03.2018 после 22-00 мы определим имя победителя, который получит в подарок для своего ребёнка замечательные угги для малышей (размер 10,5).


65_banner
Vrukzak-
21100634_1624303554283657_2054763614_n
Реклама

Ваше мнение
Нравится ли Вам современная система образования в Украине?


Другие опросы

Популярные статьи
25 признаков беременности
Периоды родов. Фото и видео родов.
Оформление документов при постановке на учет беременных: «подводные» камни (часть 2).
Клиники ЭКО в Украине
Выплаты по беременности и родам.
Плацента: развитие и старение плаценты
Питание кормящей мамы
8 способов завязывания теплого шарфа для женщин и 4 для мужчин.
Расшифровка результатов УЗИ.
Как самой делать инъекции в протоколе+видеоинструкция

Banner
____3
Banner-240x60

ГЛАВНАЯ | НОВОСТИ | СТАТЬИ | КОНКУРСЫ | ЛИНЕЕЧКИ | ФАЙЛЫ | ФОРУМ | ГАЛЕРЕЯ | МАГАЗИН | КОНТАКТЫ


©2008 - 2018 kiev-mama.com.ua
Cделано в Fresh Lime Studio.

При использовании любых материалов ссылка на "Портал киевских мам" обязательна.